Pozostałe

Światłowód Jelenia Góra

Off 7

Kawiarenki internetowe – czy jeszcze wrócą?
Jeszcze jakieś dziesięć temu, na naszych osiedlach roiło się od małych budynków, które pełniły rolę tak nazywanych kawiarenek internetowych. Było to istotnym uproszczeniem dla tych wszystkich, jacy na co dzień nie mieli możliwości korzystania z sieci w domu, szkole, czy miejscu pracy. Jeszcze nie tak dawno przecież, Internet nie był rozpowszechniony, wobec tego nie każdy miał możliwość korzystania z jego dobrodziejstw. Między innymi skutkiem tego tworzono dobre miejsca, w jakich ludzie mogli w spokoju posiedzieć i uczynić pocztę, przejrzeć witryny internetowe, lub poczytać interesujące wiadomości – tam też królował światłowód Jelenia Góra. Do dzisiaj zachowało się niewiele takich miejsc, ponieważ większa część społeczeństwa ma już szerokopasmowy dostęp do Internetu. Poza tym istnieją rozmaite łącza radiowe, jakie umożliwiają nam łączenie się z siecią za darmo w centrach kupieckich, sklepach, czy nawet restauracjach i kinach. Kawiarenki internetowe stały się w takim razie po prostu nieprzydatne i niedochodowe. Jeśli gdzieś jeszcze istnieją, naliczają wybitnie obszerne rachunki wszystkim tym, którzy z nich pragną skorzystać.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Sprawy rozwodowe

    Nasze istnienie bogate jest w wiele lekkich oraz żenujących zjawisk. Do tej drugiej wspólnoty powinno się zakwalifikować wszystkie sprawy rozwodowe, majątkowe czy wypadkowe. Wszystkie one stanowią punkt zaczepny do skorzystania z pomocy mecenasa, który wie, jak wygląda obsługa spółek poznań. Ilość nadawanych na drogę sądową pozwów jest makabryczna. Stąd także w wielu miejscach kraju powstają…

  • Rozwój technologii

    Rozwój technologii, a tym samym wirtualnego świata sprawił, że wiele korporacji przeniosło swoje profesjonalne usługi na tego typu materię. Niesłychanie gigantyczna ilość punktów sprzedaży, banków, galerii sztuki, a także wszelkiego rodzaju przychodni rozpoczęła działalność internetową. W szczególe jest to możliwość ażeby dotrzeć do szerszego grona odbiorców, a także o wiele przyspiesza dokonanie różnorodnego rodzaju spraw….